O Nas

SAFE TOWER

SAFETOWER powstał w celu dostarczenia zaawansowanego urządzenia dla agencji ochrony oraz sektora budowlanego. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży zabezpieczeń elektronicznych oraz współpracy z agencjami ochrony pozwoliło stworzyć bezkonkurencyjne urządzenie gotowe na każde warunki. Nasza kadra specjalistów zaprojektowała wieże od podstaw. Innowacyjne rozwiązania zastosowane w naszych wieżach to coś co nas wyróżnia. Naszym celem jest dostarczenie gotowego rozwiązania dostosowanego indywidualnie dla klienta. Dzięki modułowości możemy w każdej chwili doposażyć wieżę w radar, kamery termowizyjne, kamery do odczytu tablic rejestracyjnych oraz rejestrację czasu pracy.

  • Profesjonalny zespół
  • Elastyczność rozwiązań
  • Innowacyjność technologiczna
  • Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu
  • Mobilność i szybkość reakcji
Dlaczego my

Dlaczego warto wybrać akurat nas?

Zastosowania naszych rozwiązań

Nasze mobilne wieże do monitoringu znalazły zastosowanie w różnych obszarach, takich jak miejsca publiczne, placówki przemysłowe, imprezy masowe, placówki budowy, a także wiele innych.

Doświadczenie i wiedza

Wieloletnie doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa połączyliśmy elektryką i automatyką, czego efektem jest SAFETOWER.

Elastyczność i dostosowanie do klienta

Zdajemy sobie sprawę, że każdy klient jest unikalny. Nasze rozwiązania są elastyczne i dostosowywane do indywidualnych potrzeb, aby zapewnić optymalne rezultaty.